fbpx

Објектив

Погледни подобро

Делови од Скопје утре неколку часа без вода

Без вода утре од 9 часот ќе останат корисниците од улиците: „Бриселска“, „Софиска“, „Стокхломска“ и „Његошева“.

Од јавното претпријатие „Водовод и канализација“ информираат дека прекинот со водоснабдување е поради изведување на водоводен приклучок и ќе трае се до завршување со активностите.

error

Ви се допадна објавата? Споделете на: