fbpx

Објектив

Погледни подобро

Македонската старлета со веренички прстен по прославата на роденденот

Македонската старлета, Александра Накова која денес го слави својот роденден доби уникатен подарок.

Имено таа на својот Инстаграм профил објави фотографија на која се гледа прстен кој наликува на венчален.

Накова беше во брак со познатиот македонски кошаркар Никола Гајдаџиев од кого неодамна се разведе.

Имено, Накова изминатиов период ја брануваше македонската јавност со нејзиното приведување од страна на полицијата бидејќи старлетата не ја почитувала наредбата за самоизолација.

Но, Накова овие информации ги демантираше, а за скоро време по втор пат ќе го каже судбоносното ДА.

Останува уште само една работа, старлетата да го открие своето момче.

Нека им е со среќа!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error

Ви се допадна објавата? Споделете на: