fbpx

Објектив

Погледни подобро

(Фото)Гавазова во топ форма позира од Охрид

Фигураната и изгледот на македонската фолкерка никого не остава рамнодушен. Сузана Гавазаова дефинитивно е една од нај атрактивните пејачки на македонската естрада.

Таа е мајка на две деца и една од најзгодните фолкерки на македонската сцена.

Сузана Гавазова и за време на карантинот не се откажа од вежбањето и одржувањето во кондиција, па денеска покажа со каква форма располага.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error

Ви се допадна објавата? Споделете на:


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/grommk/public_html/objektiv.com.mk/wp-includes/functions.php on line 5279

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/grommk/public_html/objektiv.com.mk/wp-content/plugins/really-simple-ssl/class-mixed-content-fixer.php on line 107