fbpx

Објектив

Погледни подобро

(Фото)Анастасија Ражњатовиќ прекрасна и без шминка, ќерката на Цеца ги воодушеви фановите од плажа

Анастасија Ражњатовиќ објави фотографија на Инстаграм на која се наоѓа во бикини и го покажа своето совршено тело, а припадниците на посилниот пол не останаа рамнодушни.

Ќерката на Цеца позираше во бикини костум на плажа, а веднаш следеа комплименти од страна на нејзините обожаватели.

View this post on Instagram

No restraint 🌤

A post shared by 🔱 A N A S T A S I J A 🔱 (@raznatovicanastasija) on

„Неверојатна си… Девојко какво тело имаш… Грмиш…“, беа само дел од коментарите на фановите под сликата.

View this post on Instagram

don’t let the colors fade to gray🌈

A post shared by 🔱 A N A S T A S I J A 🔱 (@raznatovicanastasija) on

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error

Ви се допадна објавата? Споделете на: