fbpx

Објектив

Погледни подобро

(Фото)Градите на Дара Бубамара на мегдан во минијатурниот костим за капење

Пејачката Дара Бубамара, откако две недели помина со другарката во Грција, реши да го посети и Монако. Таму помина 10 дена, додека нејзиниот син го чуваше поранешниот маж Милан.

Меѓутоа, кога слушна дека пејачката планира да замине на уште една дестинација, нејзиниот поранешен маж збесна, па се скарал со неа.

View this post on Instagram

🌝🥰

A post shared by Dara Bubamara (@darabubamara_official) on

„Кога нејзиниот поранешен маж го слушна тоа, се налути и кажа дека не му паѓа на памет да изиграва дадилка и дека ако оди некаде Дара, нека си го земе синот со себе“, открива другарка на Дара.

View this post on Instagram

☕️❤️🥰

A post shared by Dara Bubamara (@darabubamara_official) on

Нејзиниот поранешен маж замерил затоа што Дара се опуштила премногу и се фотографирала во провокативни пози.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error

Ви се допадна објавата? Споделете на: