fbpx

Објектив

Погледни подобро

Aпacиев за средбата Aли-Зaeв: Ова е дилepска не лидepска

Професорот Димитар Апасиев се мајтапи со денешната средба помеѓу Заев и Ахмети нарекувајќи ја „дилерска“ наместо лидерска откако вчера уште еден кадар на Заев „падна“ поради наркотици. Тој иронично коментира дека ова се тие чесни кадри на ДУИ и СДСМ.

-ДИЛЕРСКА денес ќе има ли? #ЧесниКадри, пишува Апасиев.

ДИЛЕРСКА денес ќе има ли?#ЧесниКадри

Posted by Димитар Апасиев on Tuesday, August 18, 2020

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error

Ви се допадна објавата? Споделете на:


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/grommk/public_html/objektiv.com.mk/wp-includes/functions.php on line 5279

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/grommk/public_html/objektiv.com.mk/wp-content/plugins/really-simple-ssl/class-mixed-content-fixer.php on line 107