fbpx

Објектив

Погледни подобро

Градите на Ивана се поголеми од градите на Дара Бубамара?

Дара Бубамара важи за носител на најголемите гради на српската естрада. Но, овој примат може да и го загрози поп пејачката Ивана Јордан.

Таа откако се разведе реши да се соголи и разголи. Ивана позираше гола на својата тераса.Градите секако беа во преден план. Единствено што е непознато е кој е автор на оваа фотографија и дали е тоа нејзиниот нов партнер.

 

error

Ви се допадна објавата? Споделете на:


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/grommk/public_html/objektiv.com.mk/wp-includes/functions.php on line 5279

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/grommk/public_html/objektiv.com.mk/wp-content/plugins/really-simple-ssl/class-mixed-content-fixer.php on line 107