fbpx

Објектив

Погледни подобро

ИСПОВЕД НА СТАРЛЕТА: “СПИЕВ СО СЕДУМ ИГРАЧИ НА NBA КЛУБОТ PHOENIX SUNS”

Старлетата Аја Џи тврди дека имала орален секс со дури седум играчи на NBA клубот Phoenix Suns и јавно изјави дека храбро одела до самиот крај. Таа тврди дека по повод нејзиниот роденден ја поканила комплетната екипа, а роденденски изненадила дури седум пати.

Не се знае точно колку оваа забава допринела за екипата на Phoenix Suns по враќањето во игра, поради прекинот на COVID 19 да заигра фантастично и со сите осум победи да дојде на чекор до пласманот во плеј офот на NBA, но едно е јасно, а тоа е дека момците и надвор од теренот оставиле силен впечаток.

 

error

Ви се допадна објавата? Споделете на:


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/grommk/public_html/objektiv.com.mk/wp-includes/functions.php on line 5279

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/grommk/public_html/objektiv.com.mk/wp-content/plugins/really-simple-ssl/class-mixed-content-fixer.php on line 107