fbpx

Објектив

Погледни подобро

(Фото)Игор Џамбазов на ручек со родителите на љубената

Познатиот шоумен Игор Џамбазов и неговата девојка, алпинистката Илина Арсова уживаат во својата љубов, а тоа не го кријат од јавноста и на социјалните мрежи често објавуваат заеднички фотографии.

Илина и Игор ја посетиле спомен куќата на Мустафа Кемал Ататурк во село Коџаџик.

Фотографијата од Игор и Илина заедно со нејзините родители е објавена на Инстаграм профилот од меморијалниот музеј.

error

Ви се допадна објавата? Споделете на:


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/grommk/public_html/objektiv.com.mk/wp-includes/functions.php on line 5279

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/grommk/public_html/objektiv.com.mk/wp-content/plugins/really-simple-ssl/class-mixed-content-fixer.php on line 107