fbpx

Објектив

Погледни подобро

(Фото)Карлеуша, плажа, минијатурен костим за капење, има што да се види

Откако го прослави својот 42 роденден во новата вила на Сењак, Јелена Карлеуша, со своите деца и тетката Даниела, повторно отпатува за Турција.

Пејачката позираше во бикини-танга додека лежеше на песокот. Оваа сцена не остави никој рамнодушен, а Јелена ги запали социјалните мрежи со своето секси тело.

Потоа таа направи селфи, а нејзините бујни гради едвај се задржаа во минијатурно бикини. Нејзините фанови не можат да одлучат која поза на Јелена им е омилена, кога е во преден план секси задникот или бујните гради.

View this post on Instagram

😏🇹🇷

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

Темен тен, волшебни облини и пози кои на многу припадници на посилниот пол им го креваат притисокот.

error

Ви се допадна објавата? Споделете на: