fbpx

Објектив

Погледни подобро

(Галерија)Ким Кардашијан на плажа

По скандалите со нејзиниот сопруг Канје Вест, кој се кандидираше за американски претседател, познатата старлета и ријалити ѕвезда Ким Кардашијан конечно се осуди да биде како во најславните денови. Се разбира- полу-гола! На таква сме и навикнати, посебно нејзиниот задник.

На фотосесија во Кабо сан Лукас, Мексико таа го рекламира нејзиниот бренд за убавина KKW, а се гледа дека е во топ форма.

Розовата боја ѝ прилега одлично, а на овој начин- по бикини, се гледа целата нејзина раскошна фигура.

error

Ви се допадна објавата? Споделете на:


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/grommk/public_html/objektiv.com.mk/wp-includes/functions.php on line 5279

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/grommk/public_html/objektiv.com.mk/wp-content/plugins/really-simple-ssl/class-mixed-content-fixer.php on line 107