fbpx

Објектив

Погледни подобро

Струшкиот градоначалник позитивен на Ковид – 19 хоспитализиран во Скопје

Струшкиот градоначалник Рамиз Мерко синоќа бил хоспитализиран на Инфективната клиника во Скопје, потврдија од ДУИ за Плусинфо.

Мерко е позитивен на коронавирусот и засега, како што велат од партијата, тој се наоѓа во стабилна состојба.

error

Ви се допадна објавата? Споделете на:


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/grommk/public_html/objektiv.com.mk/wp-includes/functions.php on line 5279

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/grommk/public_html/objektiv.com.mk/wp-content/plugins/really-simple-ssl/class-mixed-content-fixer.php on line 107