fbpx

Објектив

Погледни подобро

Семејството трага по својата сопруга и мајка, Маја Гичева 10 дена ја нема

Гичева излегла од дома додека нејзиниот сопруг бил на работа, а двете деца останале сами. Од тогаш и се губи секаква трага. Таа носела тренерки и влечки.

Последен пат била видена во близина на селото Ранковци , каде што и се губи трагата.

Семејството бара помош доколку некаде ја видите или имате било каква информациија да се јавите на 070/564-147 или во најблиската полициска станица.

error

Ви се допадна објавата? Споделете на:


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/grommk/public_html/objektiv.com.mk/wp-includes/functions.php on line 5279

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/grommk/public_html/objektiv.com.mk/wp-content/plugins/really-simple-ssl/class-mixed-content-fixer.php on line 107