fbpx

Објектив

Погледни подобро

+16(Галерија)Станија ги почасти своите фанови со голотија пред почетокот на новата сезона на Задруга

Станија Добројевиќ за неколку дена, односно 6 септември повторно ќе влезе во Задруга и ќе ја одбележи четвртата сезона на реалното шоу.

Покрај неа ќе биде и Кристијан Голубовиќ, со кој по односот на Фарма, жестоко се скара, а останува да видиме како ќе се однесуваат под ист покрив повторно.

Дотогаш, односно до влегувањето во карантин, Станија е посветена на фановите на Инстаграм и другите социјални мрежи, а сега ги почести со една фотографија.

Се сликаше во купатило и покажа сè, па јасно е дека е подготвена да покаже со што располага во Белата куќа.

error

Ви се допадна објавата? Споделете на:


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/grommk/public_html/objektiv.com.mk/wp-includes/functions.php on line 5279

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/grommk/public_html/objektiv.com.mk/wp-content/plugins/really-simple-ssl/class-mixed-content-fixer.php on line 107