fbpx

Објектив

Погледни подобро

Откажи се од децата инаку ќе ти ги објавам п*рно снимките, српската пејачка уценувана од својот поранешен сопруг

Српската пејачка Тања Савиќ овој период поминува низ вистински пекол.

Имено откако сопругот и ги зема двата сина и ги однесе во Австралија, сега се заканува дека ќе и објави порно снимка на неговата сопруга.

Според српските медиуми Савиќ неодамна се соочила со уште една животна драма.

Заканувањето од сопругот Душан започнало неодамна кога преку телефонски разговор и се заканил на пејачката дека ќе објави порно видео од неа доколку не престане да ги бара синовите назад преку медиумите.

-На Душан му паднало многу тешко што веќе не може да ја контролира Тања и да ја натера да молчи за се лошо што и направил досега. Никогаш не ни помислил тој дека пејачката јавно ќе го осуди преку медиумите и ќе си ги бара децата назад. Пејачката е решена правдината да ја истера до крај и единствено ќе биде спречена во тоа ако јавно и се закани пред синовите и семејството со видео клип кој го поседува, вели извор близок до парот.

Тој додава дека од страв Тања да не го открие психичкото и физичкото малтретирање кое го претрпела, ја потсетил дека се уште ги чува снимките од сексот кој го имале.

-Индиректно ја потсети како им било убаво додека се снимале додека имале секс, а потоа и порача дека многумина би сакале да ја видат во такво издание. Таа беше шокирана од сето тоа, бидејќи без обѕир на се е мајка на неговите деца. Започна да плаче и да урла и да му зборува дека го мрази. Потоа тој повторно и се закани дека би било штета нејзините деца во училиште ја покажуваат нивната мајка нарекувајќи ја порно мама, вели изворот.

error

Ви се допадна објавата? Споделете на: