fbpx

Објектив

Погледни подобро

(Видео)Ова е најскапата услуга кај проститутките

Слушнете ја нивната приказна.

Проститутките имаат повеќе тарифи во зависност од видот на услугата.Документарецот за проститутките од Невада открива дека не секогаш сексот чини најмногу.

Во нивната професија верувале или не најмногу чини разговорот, бидејќи некои од гостите сакаат само долг разговор а тоа за нив чини многу време па мораат добро да го наплатат.

error

Ви се допадна објавата? Споделете на:


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/grommk/public_html/objektiv.com.mk/wp-includes/functions.php on line 5279

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/grommk/public_html/objektiv.com.mk/wp-content/plugins/really-simple-ssl/class-mixed-content-fixer.php on line 107