fbpx

Објектив

Погледни подобро

(Галерија)Сандра Африка во танга костим за капење

Пејачката Сандра Африка покажа зошто важи за една од најсексапилните дами на балканската музичка сцена со жешки фотографии од плажа во бикини.

Сандра доби многубројни комплименти за својот изглед, а како што во една пригода шега истакнуваше, нејзините придружници ја доделија титулата „најдобар задник на сцената“.

„Задник како два андоли“, „Мажи, ова е провокација“, „Ова е уметност“, „Исклучи го интернетот, гориш!“, Се некои од коментарите под фотографијата на Сандра.

Погледнете го секси газот на Сандра, но и уште неколку фотографии од неа во бикини во галеријата подолу:

error

Ви се допадна објавата? Споделете на: