fbpx

Објектив

Погледни подобро

Дара Бубамара направи хаос во Ровињ

Дара Бубамара повторно објави скокотлива фотографија со која ги воодушеви своите следбеници. Пејачката на неа е во минијатурни мини бикини што го нагласуваат нејзиното секси тело и бујните облини.

error

Ви се допадна објавата? Споделете на: