fbpx

Објектив

Погледни подобро

Овие три хороскопски знаци се убедливо најголемите кавгаџии

Овие три знаци имаат една заедничка особина: лесно можат да се скараат со секого, па бидете внимателни!

ОВЕН

Припадниците на овој знак реагираат многу бурно и на ситници. Ќе полудат ако почувствуваат дека се сомневате во нивните ставови, способности или верувања, а најмногу мразат приговори. Тие се многу тешки и тврдоглави по природа и не дозволуваат да им се наметнуваат ставови и мислења.

ДЕВИЦА

Тие не сакаат многу да работат и мразат кога нешто се бара од нив. Имаат многу малку разбирање за другите и нивните проблеми, па лесно може да дојде до караница.

СКОРПИЈА

Позната по својата гордост. Ако ги критикувате пред другите или, уште полошо, зад грб, подгответе се за жестока караница.

error

Ви се допадна објавата? Споделете на: