fbpx

Објектив

Погледни подобро

(Фото)Бујната Селма Хајек ужива на плажите во Грција

Познатата и бујна холивудска актерка, Салма Хајек ги поминува летните денови во Грција.

Фотографиите кои таа ги споделува на Instagram наидуваат на огромен број комплименти од нејзините фанови кои се категорични дека таа изгледа подобро отсекогаш.

Таа се пофали дека се чувствува прекрасно и покрај тоа што има неверојатни 54 години.

error

Ви се допадна објавата? Споделете на: