fbpx

Објектив

Погледни подобро

ДЕВОЈКАТА НА РОНАЛДО СЕ ПОСРАМОТИ ВО ВЕНЕЦИЈА

Георгина Родригез, избраничката на Кристијано Роналдо, во претходните денови беше во Венеција на традиционалниот филмски фестивал.

Девојката на Роналдо се појави во елегантен фустан при што го привлече вниманието на присутните, но со една фотографија се посрамоти за сите пари.

Георгина додека позираше на себе носеше капут на кој се познаваше етикета со цена. Таа најверојатно сега го купила капутот, по што заборавила да ја тргне цената, а тоа ги натера фановите да се шегуваат преку социјалните мрежи.

Image

Во прилог неколку фотографии за тоа како изгледаше Георгина на филмскиот фестивал:

 

error

Ви се допадна објавата? Споделете на: