fbpx

Објектив

Погледни подобро

(Фото) „Коленцето“ на Карлеуша главна тема на Инстаграм

Популарната пејачка Јелена Карлеуша со своето совршено тело во бикини доминира на социјалните мрежи, а фановите освен нејзините бујни облини забележаа и нешто друго.

Таа и овој пат ги почасти своите фанови со една грациозна слика, но вниманието на нејзинте фанови падна на нејзиното колено кое очигледно е повредено.

Во коментарите може да се приметат најразлични верзии за тоа како дошло до повредата, а познавајќи го темпераментот на Јелена, се е можно.

View this post on Instagram

16.9.20 @port_by_community ✨✨✨

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

Инаку, доколку обративте внимание на тоа што Карлеуша го збореше, станува збор за промоција на нејзиниот концерт во Белград по подолго време.

error

Ви се допадна објавата? Споделете на: