fbpx

Објектив

Погледни подобро

Џафери на средба со амбасадорите на Швајцарија и Хрватска

Претседателот на Собранието на Република Македонија Талат Џафери денеска ќе има средби со амбасадорите на Швајцарија и на Хрватска.

Првата негова средба е со швајцарската амбасадорка Сибил Сутер Тејада, по што ќе оствари средба и со хрватската амбасадорка Нивес Тигањ.

error

Ви се допадна објавата? Споделете на:


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/grommk/public_html/objektiv.com.mk/wp-includes/functions.php on line 5279

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/grommk/public_html/objektiv.com.mk/wp-content/plugins/really-simple-ssl/class-mixed-content-fixer.php on line 107