fbpx

Објектив

Погледни подобро

Временска прогноза: Од утре промена на времето, облачно и ветровито со дождови

За утре попладне и за петок метеоролозите најавуваат промена на времето со локален порoен дожд и грмежи во јужните делови од државата.

Според прогнозата на Управата за хидрометеоролошки работи, во петок ќе дува и засилен северен ветер.

Веќе од сабота, повторно следува период на стабилно време, но со пониски утрински температури.

error

Ви се допадна објавата? Споделете на:


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/grommk/public_html/objektiv.com.mk/wp-includes/functions.php on line 5279

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/grommk/public_html/objektiv.com.mk/wp-content/plugins/really-simple-ssl/class-mixed-content-fixer.php on line 107