fbpx

Објектив

Погледни подобро

Уапсен Гаги Џогани: Бившиот сопруг на Анабела уапсен во Белград со наркотици

Вечерва во Белград беше уапсен Гаги Џогани, некогашен пејач на групата „Фанки Џи“, поради дрога. Поред српските медиуми, кај него биле пронајдени две кисички кокаин.

-Јас сум во шок. Се слушнавме пред два дена. Разговаравме нормално, не е возможно дека се вратил на пороците, рекол неговиот брат Ѓоле.

Гаги е поранешен сопруг на пејачката Анабела Атијас, со која ги имаат ќерките Нина и Луна, која од неодамна почна да гради успешна кариера.

error

Ви се допадна објавата? Споделете на: