fbpx

Објектив

Погледни подобро

Фејсбук статус на Мицкоски: Власта добро ги знае напаѓачите на Палевски

Да не се залажуваме, власта многу добро ги знае сторителите и нарачателите на крвавиот напад  врз Љупчо Палевски, напиша на фејсбук лидерот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски.

 

Иако имаме различни мислења за одредени теми, иако и често знае да ме критикува, но искрено и човечки давам поддршка за…

Posted by Hristijan Mickoski on Thursday, September 17, 2020

error

Ви се допадна објавата? Споделете на:


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/grommk/public_html/objektiv.com.mk/wp-includes/functions.php on line 5279

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/grommk/public_html/objektiv.com.mk/wp-content/plugins/really-simple-ssl/class-mixed-content-fixer.php on line 107