fbpx

Објектив

Погледни подобро

(Фото)Се појави слика од претепаниот Палевски

Според сознанијат на 365 степени, Љупчо Палевски бил нападнат од две лица со метален предмет. Како што претходно објавивме, нападот се случил кај неговиот дом во близина на трговскиот центар Буњаковец во Скопје.

Полицијата го потврди настанот и работи на негово расчистување.

„360 степени“ дојде и до фотографија од настанот што е направена откако на Палевски му е укажана прва помош.

error

Ви се допадна објавата? Споделете на: