fbpx

Објектив

Погледни подобро

(Видео)Целосно гола девојка застана покрај патот во Панчево и бираше лубеница

На социјалните мрежи се споделува снимка која едноставно може да кажеме „уште што нема да видиме „.

Во краткото видео девојка целосно гола бира лубеница од камион, а на крајот од видеото и позира заедно со продавачот.

Според некои информации, снимката е направена на Панчевачки пат, во правец на Белград.

Не е познато кога е направена снимката, но ако некого го интересира, кило лубеница чини 30 динари.

error

Ви се допадна објавата? Споделете на:


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/grommk/public_html/objektiv.com.mk/wp-includes/functions.php on line 5279

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/grommk/public_html/objektiv.com.mk/wp-content/plugins/really-simple-ssl/class-mixed-content-fixer.php on line 107