fbpx

Објектив

Погледни подобро

Заев ја осуди бруталноста на полицијата

Бруталноста од страна на полициски службеници врз граѓани Роми, што ја видовме вчера во видеото на социјалните мрежи, е за најсилна осуда.таквото однесување е срамно за полицијата, ја заслужува осудата која пристигна од јавноста“,

„За поздравување е што одделот за внатрешна контрола, криминалистички истраги и професионални стандарди при министерството за внатрешни работи што го утврди идентитетот на учесниците на овој исклучително немил настан,напиша Заев на Фејсбук .

error

Ви се допадна објавата? Споделете на:


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/grommk/public_html/objektiv.com.mk/wp-includes/functions.php on line 5279

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/grommk/public_html/objektiv.com.mk/wp-content/plugins/really-simple-ssl/class-mixed-content-fixer.php on line 107