fbpx

Објектив

Погледни подобро

Ќе се мрдне кога ќе дознае: Еве што ПРВО излегува кога ќе се прогугла СТАНИЈА (ФОТО)

Станија во последно време е повторно во центарот на внимание заради влезот во четвртата сезона на Задруга која неколку недели наназад се највува.

Уште пред почетокот на познатото шоу, Станија започна вербална пресметка со Кристијан Голубович, а по неговите закани призна и дека се плаши за сопствениот живот.

Бидејќи во последно време се пишува многу за неа, нејзиното име е едно од најпребаруваните поими на Google, a посебно е интересно што прво излегува кога ќе се прогугла.

Имено, понудата која прва се појавува е  “Stanija Dobrojević cena”, а како резултат на оваа претрага се добиваат приказни за наводна проституција на старлетата. Судејќи по се, интернет корисниците ги интересира најмногу колку чини една ноќ сои Станија која секогаш остро ги негираше наводите дека се занимава со најстариот занает на светот.

 

error

Ви се допадна објавата? Споделете на: