fbpx

Објектив

Погледни подобро

Уловена новата учесничка во Задруга како си ги мести силиконите! (ФОТО)

Aleksandra Nikolić
Идните задругари се борат со сите расположливи средства да добијат што поголемо внимание и да обезбедат подобар пласман.
Една од нив е и фото – моделот Александра Николиќ (22) која на лекарскиот преглед ги покажа своите силиконски гради.
Николиќ овој пат беше решена да оди на се или ништо.

“Се ослободив од сите предрасуди од минатата сезона, а со тоа влегувам како слободна девојка спремна на се. Моето учество во минатата сезона помина незабележано затоа што во реалното шоу влегов при самиот крај, а немав јака приказна ниту емотивна врска. Исто така не се однесував слободно затоа што цело време бев свесна за камерите” – изјави Николиќ.

error

Ви се допадна објавата? Споделете на: