fbpx

Објектив

Погледни подобро

ПРЕТРЕС ВО ТЕТОВО, УАПСЕНА ЖЕНА – ДИЛЕР НА КОКАИН

Полицијата вечерва врши претреси во Тетово и тетовско.  При тоа приведена е најмалку една жена, познат дилер на кокаин во тој регион, а пронајдена е и поголема количина кокаин, поделена во пакетчиња за продажба, објави Центар.

error

Ви се допадна објавата? Споделете на:


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/grommk/public_html/objektiv.com.mk/wp-includes/functions.php on line 5279

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/grommk/public_html/objektiv.com.mk/wp-content/plugins/really-simple-ssl/class-mixed-content-fixer.php on line 107