fbpx

Објектив

Погледни подобро

Kумановец ја нападнал неговата девојка на улица – ПОЛИЦИЈА ИНТЕРВЕНИРАЛА

Во Полициската станица Куманово, синоќа во 19.20 часот бил приведен А.Ј.(25) од Куманово, затоа што претходно во угостителски објект на ул „Гоце Делчев“ во Куманово физички ја нападнал својата девојка.

По целосно документирање на случајот против него ќе биде поднесен соодветен поднесок.

error

Ви се допадна објавата? Споделете на: