fbpx

Објектив

Погледни подобро

Германка силувана во хотел во Велес

Вчера во 11:00 часот во СВР Велес, 37 годишна жена од Република Германија пријавила дека на 29.09.2020 во хотел Е.Ф. од село Мелница, велешко извршил обљуба врз неа.

МВР информира дека се преземаат мерки за расчистување на случајот.

error

Ви се допадна објавата? Споделете на: