fbpx

Објектив

Погледни подобро

Пронајдени тела на деца, осомничен е член на семејството

Пет тела, вклучително и тела на четири деца, биле пронајдени во предградие на Париз, пренесува агенцијата АФП, повикувајќи се на обвинителството.

Наводно биле повредени уште пет лица, од кои едно потешко, а меѓу нив е и лицето кое се сомничи за жртвите.

Мотивот за нападот засега е непознат.

Телевизиската станица БФМ објави дека крвав млад човек влегол во кафуле и побарал помош.

Тој рекол дека роднина ги нападнал членовите на семејството со нож и чекан.

error

Ви се допадна објавата? Споделете на:


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/grommk/public_html/objektiv.com.mk/wp-includes/functions.php on line 5279

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/grommk/public_html/objektiv.com.mk/wp-content/plugins/really-simple-ssl/class-mixed-content-fixer.php on line 107