fbpx

Објектив

Погледни подобро

ГИ НАПАДНАЛЕ ПРЕД МАРКЕТ – Татко и син физички нападнати во Радишани

На 03.10. во 19,45 часот во СВР Скопје, Н.Ј.(39) од Скопје пријавил дека околу 19,00 часот на ул. 30 во Радишани пред маркет додека бил заедно со неговиот татко С.Ј.(62) од Скопје биле физички нападнати од две непознати лица, информираат од МВР.

Од полицијата истакнуваат дека се преземаат мерки за расчистување на случајот.

error

Ви се допадна објавата? Споделете на:


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/grommk/public_html/objektiv.com.mk/wp-includes/functions.php on line 5279

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/grommk/public_html/objektiv.com.mk/wp-content/plugins/really-simple-ssl/class-mixed-content-fixer.php on line 107