fbpx

Објектив

Погледни подобро

Карлеуша многу тешко го поднесе поразот од тужбата

Неодамна, по тужба на Карлеуша дека Цеца и упатила недолични зборови, судот сепак пресуди во корист на Цеца.

Со ова, вдовицата на Аркан е чекор напред во неколкуте судски спорови на пејачките, а за кои се уште се води судска расправа. Цеца по ова замина во куќата на Кипар да се одмори, а Карлеуша реши малку да провоцира.

Па наместо зборови за тоа што мисли околу пресудата, се облече секси, на ролери, задникот и градите во преден план и на една од фотките покажа среден прст.

Многу и е тешко…

error

Ви се допадна објавата? Споделете на:


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/grommk/public_html/objektiv.com.mk/wp-includes/functions.php on line 5279

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/grommk/public_html/objektiv.com.mk/wp-content/plugins/really-simple-ssl/class-mixed-content-fixer.php on line 107