fbpx

Објектив

Погледни подобро

Ограбена спортска обложувалница во Скопје

Вчера околу 05.20 часот во СВР Скопје било пријавено дека непознат сторител со употреба на сила влегол во спортска обложувалница на ул.„Ѓорги Поп Христов“и одзел пари.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот, соопшти полицијата.

error

Ви се допадна објавата? Споделете на:


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/grommk/public_html/objektiv.com.mk/wp-includes/functions.php on line 5279

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/grommk/public_html/objektiv.com.mk/wp-content/plugins/really-simple-ssl/class-mixed-content-fixer.php on line 107