fbpx

Објектив

Погледни подобро

Автобус на ЈСП УДРИ ВО МОТОР (ФОТО)

Несреќата се случила кај ГТЦ од страната на Холидеј Ин. Засега нема информации дали е повреден возачот на моторот или некој од патниците во автобусот.
Сообраќајот моментално се одвива отежнато. Повеќе информации наскоро.
error

Ви се допадна објавата? Споделете на:


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/grommk/public_html/objektiv.com.mk/wp-includes/functions.php on line 5279

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/grommk/public_html/objektiv.com.mk/wp-content/plugins/really-simple-ssl/class-mixed-content-fixer.php on line 107