fbpx

Објектив

Погледни подобро

Градочалникот на општина Бутел позитивен на Ковид-19

Градоначалникот на Бутел, Велимир Смилевски на својот Фејсбук профил пишува дека по малите симптоми кои ги почувствувал, веднаш направил тестирање за коронавирус и тестот е позитивен.

error

Ви се допадна објавата? Споделете на:


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/grommk/public_html/objektiv.com.mk/wp-includes/functions.php on line 5279

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/grommk/public_html/objektiv.com.mk/wp-content/plugins/really-simple-ssl/class-mixed-content-fixer.php on line 107