fbpx

Објектив

Погледни подобро

ПОЛИЦАЕЦ ФАТЕН ЗА ВРАТ ПРИ АПСЕЊЕ НА ПАРТИЗАНСКА (ВИДЕО)

Полицајци се физички нападнати додека апселе неколку лица на булеварот “Партизански одреди”.

Апсењето се случило пред пекарата “Силбо”, а од видеото прво се слуша вербална расправија, за подоцна истата да премине во физичка пресметка.

 

error

Ви се допадна објавата? Споделете на: