fbpx

Објектив

Погледни подобро

(Видео)Скопјанец се снимал како бега од полиција со мотор

Извесен вљубеник во мотори со профил #trimnoraliti на социјалната мрежа Тик-ток ја олеснил работата на судијата кој што сигурно ќе го суди за сообраќаен прекршок а му се заканува и судење за кривично дело.

#trimnoraliti објавил видео на кое се гледа како откако е застанат од полициска патрола воопшто не запира туку продолжува по патот.

Десетици македонски граѓани годишно се обидуваат да им избегаат на сообраќајните полицајци но досега никому не му текнало сам на полицијата да и обезбеди видео докази за кривично дело.

error

Ви се допадна објавата? Споделете на:


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/grommk/public_html/objektiv.com.mk/wp-includes/functions.php on line 5279

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/grommk/public_html/objektiv.com.mk/wp-content/plugins/really-simple-ssl/class-mixed-content-fixer.php on line 107