fbpx

Објектив

Погледни подобро

Полицаец нападнат во Скопје

Вчера во околу 21 часот на ул. Теодосиј Синаитски 64-годишниот Б.П. нападнал полициски службеник при извршување на службени дејства, информира МВР.

Тој бил лишен од слобода и приведен во полициска станица, а по целосно документирање на случајот против него ќе биде поднесен соодветен поднесок.

error

Ви се допадна објавата? Споделете на:


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/grommk/public_html/objektiv.com.mk/wp-includes/functions.php on line 5279

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/grommk/public_html/objektiv.com.mk/wp-content/plugins/really-simple-ssl/class-mixed-content-fixer.php on line 107