fbpx

Објектив

Погледни подобро

МАРЈАНА СТАНОЈКОВСКА СО „ЖЕЖОК“ ТАНЦ НА ИНСТАГРАМ (ВИДЕО)

Танцувачките способности на водителката Марјана Станојковска многумина ги виделе.

Ако добро се сеќавате, таа учествуваше ѝ во шоуто „Танц со ѕвездите“ каде имавме прилика видиме дека има талент за танцување.

Атрактивната водителка на својот профил на Инстаграм овојпат објави видео на кое танцува на песната од Џенифер Лопез и Малума „Pa ti“ која е доста популарна на Тик Ток, но и на останатите социјални мрежи.

Овој така наречен „Dance challenge“ Маријана го изведе совршено.

error

Ви се допадна објавата? Споделете на: