fbpx

Објектив

Погледни подобро

Роналдо и кога е заразен од корона не пропушта тренинг (ФОТО)

Роналдо сега е во изолација, но најде начин да го следи денешниот тренингот на неговите колеги од националниот тим.

Имено, тој му испрати фотографија на новинарот Руи Педро Браз, на која се гледа како го следи тренингот на неговите репрезентативни соиграчи од безбедно.

Сигурно на Роналдо следниот период во изолација ќе му падне тешко, но веруваме успешно ќе излезе од него.

error

Ви се допадна објавата? Споделете на:


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/grommk/public_html/objektiv.com.mk/wp-includes/functions.php on line 5279

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/grommk/public_html/objektiv.com.mk/wp-content/plugins/really-simple-ssl/class-mixed-content-fixer.php on line 107