fbpx

Објектив

Погледни подобро

24 ГОДИШНА СКОПЈАНКА ПОЧИНА НА ГИНЕКОЛОГИЈА ВО ЧАИР

Синоќа во Гинекологија „Мајка Тереза“ – Чаир во бессознание била донесена 24-годишна девојка од скопското село Студеничани.

Според пријавеното, бил направен обид за реанимација, но во 23.00 часот била констатирана смрт кај А.Р..

По консултација со Јавен Обвинител, телото било предадено во Институтот за судска медицина на обдукција.

error

Ви се допадна објавата? Споделете на:


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/grommk/public_html/objektiv.com.mk/wp-includes/functions.php on line 5279

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/grommk/public_html/objektiv.com.mk/wp-content/plugins/really-simple-ssl/class-mixed-content-fixer.php on line 107