fbpx

Објектив

Погледни подобро

Жена и момче нападнати на Бит Пазар

Вчера во 11.35 часот, Д.Ѓ.(30) од Скопје пријавил дека околу 11.30 часот на подрачјето на Бит Пазар бил физички нападнат од неколку лица. Во врска со настанот бил приведен И.Ф. (56) од Скопје и се работи на расчистување на случајот.

„Исто така вчера во 15.30 часот, С.М.(54) од Скопје пријавила дека околу 13.00 часот на подрачјето на Бит Пазар била физички нападната од едно лице. Се работи на расчистување на случајот“, информираат од МВР.

error

Ви се допадна објавата? Споделете на:


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/grommk/public_html/objektiv.com.mk/wp-includes/functions.php on line 5279

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/grommk/public_html/objektiv.com.mk/wp-content/plugins/really-simple-ssl/class-mixed-content-fixer.php on line 107