fbpx

Објектив

Погледни подобро

МАЛОЛЕТНИК ВО ЧАИР ПРЕГАЗИЛ ПЕШАК И ИЗБЕГАЛ

Пешакот С.С. на 38-годишна возраст загина во скопски Чаир откако бил прегазен од малолетник кај раскрсницата која ги поврзува улиците „Втора македонска бригада“ и „Христијан Тодорвски Карпош“, соопшти МВР во билтенот.

Прегазениот починал на самото место, а бил удрен од возило со кое управувал седумнаесетгодишник, кој патем избегал од местото на настанот.

Тинејџерот возел шкода октавија“ со скопски регистарски таблички, а потоа бил пронајден од полицијата.

error

Ви се допадна објавата? Споделете на:


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/grommk/public_html/objektiv.com.mk/wp-includes/functions.php on line 5279

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/grommk/public_html/objektiv.com.mk/wp-content/plugins/really-simple-ssl/class-mixed-content-fixer.php on line 107