fbpx

Објектив

Погледни подобро

ОВА Е НАЈБРУТАЛНОТО ДЕКОЛТЕ КОЕ СТЕ ГО ВИДЕЛЕ (ФОТО)

Старлетата Сораја Вучевиќ објави фотографија од ресторан каде јаде шпагети, а носеше скудна комбинација од облека.

Всушност, како и во повеќето случаи, а сега ги истакна нејзините големи силиконски гради д деколтето кое изгледаше брутално.

Сепак, следбениците забележаа и дека нејзиното лице повторно изгледа различно.

View this post on Instagram

Breakfast at Tiffany's on my way 🤗🥰

A post shared by Sara 🧿 (@sorajavucelic) on

error

Ви се допадна објавата? Споделете на:


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/grommk/public_html/objektiv.com.mk/wp-includes/functions.php on line 5279

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/grommk/public_html/objektiv.com.mk/wp-content/plugins/really-simple-ssl/class-mixed-content-fixer.php on line 107