fbpx

Објектив

Погледни подобро

АРАЧИНОВЕЦ ФАТЕН СО ЧЕТВОРИЦА МИГРАНТИ ОД БАНГЛАДЕШ

Вчера во 15:00 часот на патот Куманово – Скопје, полициски службеници го привеле А.К.(30) од скопското село Арачиново, кај кого при извршена контрола во возило „ауди“, со скопски регистарски ознаки, биле пронајдени четири мигранти од Бангладеш. Се преземаат мерки за целосно расчистување на случајот, соопшти полицијата.

error

Ви се допадна објавата? Споделете на:


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/grommk/public_html/objektiv.com.mk/wp-includes/functions.php on line 5279

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/grommk/public_html/objektiv.com.mk/wp-content/plugins/really-simple-ssl/class-mixed-content-fixer.php on line 107